ČERPACÍ TECHNIKA

Prodej, servis a instalace čerpadel na míru.

ČERPACÍ TECHNIKA

Prodej, servis a instalace čerpadel na míru.

Objednat servis čerpadla
Objednat instalaci čerpadla/vodárny
Chci koupit čerpadlo

Čerpací Technika s dlouholetou tradicí

Využijte naši 10-ti letou zkušenost s čerpací technikou. Dodáváme široký sortiment kvalitních čerpadel pro průmysl a domácnost. Čerpadla opravujeme a servisujeme. U nás koupíte náhradní díly na čerpadla, mechanické ucpávky, příslušenství a kompletní sortiment pro jejich instalaci.

Vodárny, automaty, oběhová čerpadla, ponorná čerpadla, kalová čerpadla, vřetenová čerpadla, odstředivá čerpadla, zavlažování, nabíjecí a podávací čerpadla, teplárenství a energetika, přečerpávání splašků, potravinářský a chemický průmysl, přečerpávání kondenzátu, čerpadlo pro doly, stavebnictví, vodní hospodářství, zemědělství, čerpadla pro obráběcí stroje.

Značky: ALFA PUMPY, AQUA, BRINKMANN PUMPS, CITY PUMPS, Calpeda, EASY PUMP, E-TECH, EBARA, GRUNDFOS, GLOBAL WATER SOLUTIONS, HCP, IMP PUMPS, JOVAL, KOVOPLAST, KSB, LEO, MAVE, NORIA, PCH, PUMPA, REFLEX, SPECK, STAIRS PUMPS, UMBRA PUMPE, WATEX, WILO, Zehnder, ZENIT, ZPA

Vystrojení studní, vrtů a nádrží

Zhotovíme záhlaví vrtu včetně osazení šachtou a případného obetonování. Osazení vrtu čerpadlem a potřebnou technikou proti běhu chodu na sucho. Technologie instalovaná buď do šachty nebo technické místnosti. Vodovod dovedeme a připojíme na odběrné místo. Realizaci provádíme vč. výkopových prací.

Čerpací jímky

Přečerpávaní splašků, tlaková kanalizace v místech, kde je stavba pod úrovní kanalizačního řádu. Zabýváme se instalací nových a rekonstrukcí stávajících čerpacích jímek. Zařízení Vám připojíme na vzdálenou správu, opravíme čerpadla případně zajistíme čištění a vývoz splašků.

Řízení čerpadel

Uřídíme Vám vaše procesy. Průmyslové aplikace, přečerpávání, dávkování. Řízení na základě hladin, úspora energie pomocí frekvenčních měničů. Chemický, potravinářský a zpracovatelský průmysl. Úpravny vod.

Servis a opravy

Servis a opravy čerpadel provádíme jak na servisním středisku ve Slavičíně, tak u zákazníka. Svoz čerpadel k opravě, převinutí motorů, odzkoušení a doprava k zákazníkovi je samozřejmostí.