Retenční nádrže, ČOV & Septiky

Retenční nádrže, ČOV & Septiky

Chci koupit nádrž
Objednat montáž
Vyřídit dotaci dešťovka

Šetřit vodou má smysl!

Dodáváme a instalujeme kvalitní české nádrže, septiky a ČOV. Vždy Vám postavím nabídku na míru podle Vašich potřeb a podmínek v místě instalace. Nejdůležitější je pro nás kvalita jak vstupních materiálů, tak provedení. Zásadně dodáváme nádrže vyrobené pouze z prvojakostního polypropylenu, u kterých jsme schopni garantovat kvalitu provedení. U technického nebo konstrukčního polypropylenu tyto vlastnosti garantovat nelze. Důležitá je také síla použitého materiálu, proto vždy porovnávejte i hmotnost jednotlivých nádrží. U nás vyberete jak ty nejkvalitnější nádrže vyráběné odstředivým litím, tak svařované nádrže vyráběné v Čechách a na Moravě. Dodáváme atypické nádrže a speciální nádrže pro zpracovatelský průmysl s požadavky na vysokou chemickou odolnost, UV stabilitu apd.

Retenční nádrže

Nádrže míru dle vašich požadavků. Prodej a doprava nádrží. Instalace a osazení čerpací technikou, dopojení dešťové kanalizace a to vč. zemních prací. Kvalitní nádrže vyráběné odstředivým litím nebo svařované z těch nejvalitnějších materiálů. Samonosné, k obetonování, dvouplášťové, atypické rozměry. Dotace dešťovka.

Čistírny odpadních vod

Dodáváme kvalitní čistírny odpadních vod od českých a německých výrobců. Účinnost domovních ČOV je 97%. Navrhneme Vám vždy řešení na míru vašich požadavků. ČOV osadíme, zprovozníme, dopojíme kanalizaci a pomůžeme s legislativou. Dodáváme ČOV pro RD, bytové domy, hotely, soubory RD atd.

Septiky

Jeden z nejpoužívanějších způsobu přečištění splaškové vody je dvou nebo tříkomorový septik, v kombinaci se zemním nebo biologickým filtrem dosahuje účinnost přečistění min. 95%. Vhodné řešení pro chaty, chalupy bez nároku na elektrickou energii a jiné objekty s nepravidelným a nerovnoměrným nátokem odpadní vody.

Výrobky na míru

Dodáváme plastové výrobky na míru – poklopy na studny, kryty jímek, atypické nádrže pro zpracovatelský průmysl. Nádrže se na pitnou vodu, se zvýšenou chemickou odolností, UV ochranou apd.

Máte projekt, se kterým Vám můžeme pomoct?

KONTAKTUJTE NÁS

Naše Realizace