Retenční nádrže, ČOV & Septiky

Retenční nádrže, ČOV & Septiky

Chci koupit nádrž
Objednat montáž
Vyřídit dotaci dešťovka

Šetřit vodou má smysl!

Dodáváme a instalujeme kvalitní české nádrže, septiky a ČOV. Vždy Vám postavím nabídku na míru podle Vašich potřeb a podmínek v místě instalace. Nejdůležitější je pro nás kvalita jak vstupních materiálů, tak provedení. Zásadně dodáváme nádrže vyrobené pouze z prvojakostního polypropylenu, u kterých jsme schopni garantovat kvalitu provedení. U technického nebo konstrukčního polypropylenu tyto vlastnosti garantovat nelze. Důležitá je také síla použitého materiálu, proto vždy porovnávejte i hmotnost jednotlivých nádrží. U nás vyberete jak ty nejkvalitnější nádrže vyráběné odstředivým litím, tak svařované nádrže vyráběné v Čechách a na Moravě. Dodáváme atypické nádrže a speciální nádrže pro zpracovatelský průmysl s požadavky na vysokou chemickou odolnost, UV stabilitu apd.

Retenční nádrže

Nádrže míru dle vašich požadavků. Prodej a doprava nádrží. Instalace a osazení čerpací technikou, dopojení dešťové kanalizace a to vč. zemních prací. Kvalitní nádrže vyráběné odstředivým litím nebo svařované z těch nejvalitnějších materiálů. Samonosné, k obetonování, dvouplášťové, atypické rozměry. Dotace dešťovka.

Čistírny odpadních vod

Dodáváme kvalitní čistírny odpadních vod od českých a německých výrobců. Účinnost domovních ČOV je 97%. Navrhneme Vám vždy řešení na míru vašich požadavků. ČOV osadíme, zprovozníme, dopojíme kanalizaci a pomůžeme s legislativou. Dodáváme ČOV pro RD, bytové domy, hotely, soubory RD atd.

Septiky

Jeden z nejpoužívanějších způsobu přečištění splaškové vody je dvou nebo tříkomorový septik, v kombinaci se zemním nebo biologickým filtrem dosahuje účinnost přečistění min. 95%. Vhodné řešení pro chaty, chalupy bez nároku na elektrickou energii a jiné objekty s nepravidelným a nerovnoměrným nátokem odpadní vody.

Výrobky na míru

Dodáváme plastové výrobky na míru – poklopy na studny, kryty jímek, atypické nádrže pro zpracovatelský průmysl. Nádrže se na pitnou vodu, se zvýšenou chemickou odolností, UV ochranou apd.

Máte projekt, se kterým Vám můžeme pomoct?