ZEMĚDĚLSTVÍ & ZAHRADA

Služby na klíč jak pro koncového uživatele, tak pro velkopěstitele.

ZEMĚDĚLSTVÍ & ZAHRADA

Služby na klíč jak pro koncového uživatele, tak pro velkopěstitele.

Máte projekt, se kterým Vám můžeme pomoct?

KONTAKTUJTE NÁS

Služby na klíč jak pro koncového uživatele, tak pro velkopěstitele

Zavlažujeme trávníky, skleníky, sportovní plochy, sady, parky. Zpracujeme projekt na míru, vyřešíme retenci a zdroj vody. Postavíme skleník, jezírko, zafoliujeme stávající prosakující nádrž. Založíme trávník nebo položíme travní koberec. Dodáme a nainstalujeme profesionální zahradní osvětlení.

Automatická závlaha

Automatická závlaha trávníků, veřejných ploch, sportovišť, sadů a parků. Instalujeme profesionální systém TORO. Kapková závlaha přímo ke kořenům rostlin a ovocných stromů. Maximálně využíváme dostupné prostředky, v kombinaci s retencí vody a fotovoltaickými systémy šetříme přírodní zdroje.
Závlahu si můžete zrealizovat i svépomocí – rýhovač vám půjčíme a s ostatním poradíme.

Výkopy, úpravy terénu, instalace nádrží a ČOV, základy. Dovoz a přeprava sypkých materiálů. Zemní práce provádíme pásovými rypadly Takeuchi 2.5t – 4t, traktorbagrem Caterpillar, drážky pro kabely a závlahu rýhovačem TORO TRX.

Úpravy terénu

Srovnáme terén a připravíme vaši zahradu, nachystáme rozvody vody a elektřiny pod pergolu nebo přivedeme rozvod vody pro napaječku dobytka. Rýhovačem připravíme drážky pro sadbu stromků apd.

Tvorba projektové dokumentace ÚT, ZTI, ELE, PBŘ. Projektování zahrad, osvětlení a zavlažování RD, sadů a sportovišť. Dotace deťovka a zelená úsporám.

Projekce na klíč

Spolupracujeme s nejlepšími zahradními architekty v oboru. Ať už preferujete přírodní zahradu nebo moderní upravené tvary. Dejte nám podnět, splníme Vaše přání a představy.

Zahradní osvětlení

Osvětlení je výraznou a nedílnou součástí nejen moderní zahrady nebo příjezdové cesty. Nasvětlením přřirozených prvků zahrady jako jsou např. keře a stromy vytvoříte velmi příjemnou atmosféru díky, které si užijete zahradu nejen ve dne, ale i v noci. Na osvětlení Vám také zpracujeme projekt.

Zahradní jezírka

Dodáváme a instalujeme vysoce kvalitní kaučukové membrány Firestone vhodné pro tvorbu okrasných a koupacích jezírek, biotopů a retenčních nádrží. Membrány jsou navrženy speciálně pro náročné aplikace a nabízí tak spolehlivé a efektivní řešení pro vaši nádrž. Vysoká odolnost, Elasticita a pružnost (až 300 % při teplotě do -45 °C), vysoký třecí úhel, šetrnost k životnímu prostředí, dodávka materiálu ve velkých plochách.

Skleníky a foliovníky

Realizujeme stavby skleníků a foliovníků. Řešení pro velkokapacitní pěstování nabízíme společně s naším holandským partnerem. Využijte knowhow dovedené k dokonalosti za posledních více než sto let. Osvědčená technologie, prefabrikovaná konstrukce, indivduální řešení pro maximalizaci výnosu.